Międzynarodowy konkurs projektancki

“Jedną z zasad definiujących mój styl życia — oraz, jak sądzę, styl życia moich bliskich — jest to, iż wzornictwo przedmiotów codziennego użytku jest równie istotne, co ich przeznaczenie.”   - Madlena Zepter 

ArtZept, czyli międzynarodowy konkurs wzornictwa stworzony przez Panią Madlenę Zepter zapewnia najbardziej utalentowanym na świecie projektantom rozpoznawalność, na którą zasługują. Poza nagrodami i rozgłosem zyskują także możliwość prezentowania swoich prac w luksusowych sklepach Zepter w całej Europie. 

Najważniejszym celem ArtZept — tak jak i sponsora tego konkursu, Zepter International — jest zaangażowanie w budowę domu jutra dla ludzi jutra. Zepter International osiąga ten cel poprzez produkcję najwyższej klasy urządzeń domowych, które są zaprojektowane z myślą o podniesieniu świadomości współczesnych ludzi o zdrowiu i środowisku. Wkład ArtZept w tę misję na polu wzornictwa artystycznego ma formę zjednoczenia biznesu i sztuki, tego co racjonalne z emocjami oraz funkcji i znaczenia.

Stworzone przez Panią Madlenę Zepter w 2004 r konkurs i nagroda ArtZept z czasem zyskiwały na znaczeniu i dziś są uważane za jedne z najbardziej pożądanych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Każdego roku Pani Madlena Zepter określa temat przewodni konkursu, a jury tworzone przez uznanych artystów i krytyków ocenia prace uczestników. Konkurs jest otwarty dla młodych, jeszcze nierozpoznanych talentów z całego świata, a jego celem jest stymulowanie kreatywności, dawanie przyczynku dla nowych idei oraz wspieranie wyjątkowo utalentowanych projektantów.

Aby uzyskać więcej informacji lub wziąć udział w konkursie, odwiedź stronę www.artzept.com


ARTZEPT 2021-2022

Zepter International z przyjemnością ogłasza XVIII Międzynarodowy Konkurs ARTZEPT:

ŚWIATŁO I OPTYMIZM

                       Termin nadsyłania prac upływa 15 czerwca 2022 r.