Międzynarodowy konkurs projektowy

“Jedną z zasad definiujących mój styl życia — oraz, jak sądzę, styl życia moich bliskich — jest to, że wzornictwo przedmiotów codziennego użytku jest równie istotne, co ich przeznaczenie.”   - Madlena Zepter 

ArtZept, czyli międzynarodowy konkurs projektowy stworzony w 2004 r. przez Panią Madlenę Zepter zapewnia utalentowanym projektantom możliwość prezentowania swoich prac w luksusowych sklepach Zepter w całej Europie. Dzięki temu zyskują światowe rozpoznawalność i uznanie.

Sponsor konkursu, Zepter International produkuje tworzy swoje produkty z myślą o zwiększaniu świadomości o zdrowiu i środowisku. Wkład ArtZept w tę misję na polu wzornictwa artystycznego ma postać zjednoczenia biznesu i sztuki, tego co racjonalne, z emocjami.

Stworzone przez Panią Madlenę Zepter konkurs i nagroda ArtZept z czasem zyskiwały na znaczeniu i dziś są uważane za jedne z najbardziej pożądanych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Każdego roku Pani Madlena Zepter określa temat przewodni konkursu, a jury tworzone przez uznanych artystów i krytyków ocenia prace uczestników. Konkurs jest otwarty dla młodych, jeszcze nierozpoznanych talentów z całego świata, a jego celem jest stymulowanie kreatywności, dawanie impulsu dla powstawania nowych idei oraz wspieranie utalentowanych projektantów.

Więcej informacji:  www.artzept.com


ARTZEPT 2021-2022

Zepter International z przyjemnością ogłasza XIX Międzynarodowy Konkurs ARTZEPT:

WZNIOSŁOŚĆ I MOC

                       Termin nadsyłania projetków upływa 15 maja 2024 r.